Sanatsal

Sanat sevginizi besleyin.


Sanatı paylaşın.


Sanatla yaşayın.


Kalıplaşmış sanat anlayışı dışında yaratıcı eğitime önem veren 8GEN Akademi müşteri memnuniyeti ve %100 öğrenme garantisi veren tek kuruluş. Öğrenciyi sıkmayan ve sadece teorik bilgi değil aynı zamanda bolca pratiğe yönelik dersler veren kurumumuzda sanatın bir lüks değil de ihtiyaç olduğunu hissedeceksiniz.

Eğitmenin emeği ve bilgi birikimi boşa harcamamak adına her iki tarafında durumu göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Öğrencilerin bütçesine de, ailelerin bütçesine de zarar vermeyecek yormayacak fiyatlar sunulmaktadır. Eğlenerek sıkılmadan öğrenerek ,yaratıcılıktan uzak eğitim anlayışından kurtulup yeni bir sanat akımı anlayışı ile  Narlıdere ‘de hizmet veren  8GEN sayesinde eğitiminizi tamamlamak, sosyalleşmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı !


Eğitim sonrası

Aldığınız eğitimler 8Gen'de ASLA boşa gitmez!! İster sosyalleşmek, ister hobi ister meslek edinmek amaçlı aldığınız eğitimlerin sonrasın da mutlaka 8Gen arkanızda. Sene sonlarında yapılan sergiler ile yaptıklarınızı çevrenize ve sanatseverlere gösterme şansı. Aynı zamanda kendi mağaza bölümümüzde satış yapma şansı tanıyarak, eğitime gelen herkese desteğimiz her zaman devam etmektedir.


Ücretsiz Deneme Dersleri :

8Gen 'de ücretsiz deneme dersleri varrrr! Siz de yeteneklerinizi keşfetmek, neye daha ilgili olduğunuzu öğrenmek için ücretsiz deneme derslerimize gelebilirsiniz!

Ücretsiz deneme dersi için iletişim numaramız ;

0545 9616817

Detaylar

Mağaza